Translate

Porady stylisty: Jesień-zima 40+ * Ponad 25 stylowych inspiracji

 photo: styleofsam.com

Świat mody pełen jest ikon, które już dawno przekroczyły 40-tkę. Uwielbiamy inspirować się stylem Emmanuele Alt, Carine Roitfeld, Rachel Zoe, Isabelle Huppert czy Ines de la Fressange. Ich styl jest bardziej zachowawczy, ale był taki zawsze i nie oznacza to, że w pewnym wieku trzeba zrezygnować z modowych eksperymentów. Takie postaci, jak Anna dello Russo, Iris Apfel, Diane Keaton czy Colleen Heidemann, udowadniają, że wiek to tylko liczba. 

Pamiętajcie, że 40-tka, 50-tka, 60-tka, 70-tka to nadal odpowiedni czas, żeby bawić się modą. Tak naprawdę on nigdy się nie kończy, bo rolą mody i stylu jest właśnie to, żeby pozytywnie nas nastrajać i dodawać pewności siebie.

W dzisiejszym poście znajdziecie więc jesienne stylizacje dojrzałych kobiet. Poniżej podajemy też parę naszych ulubionych kont na Instagramie i blogów modowych 40+, do których warto zaglądać po stylowe inspiracje. 

Advaced Style 

Ven's Wife Style

The Middle Page

Fabulous After 40

Stylecrone 

Accidental Icon 

That's Not My Age 

Bag and Beret

Fashion Should Be Fun 

Tray's Lounge

Does my bum look 40

Grace Ghanem

Sophie Fontanel


photos: soheather.com, styleofsam.com, whowhatwear.co.uk, tyledumonde.com, the-middlepage.com, 40plusstyle.com, instagram.com/graceghanem, instagram.com.msorrig

1 komentarz:

  1. Sklepy internetowe to dobry pomysł na zakupy modowe:) Dużo fajnych propozycji można znaleźć na https://www.milagro-store.pl Zapoznajcie się z ich propozycjami.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger