Translate

2 komentarze:

  1. A u mnie, to może dosyć nieskromnie się wypowiem, ale zawsze gdzieś było to coś, taka zaszczepiona pasja do mody, żeby wybierać tylko niebanalne ubrania. I ciężko jest nazwać mój styl, ale od wielu miesięcy nie kupiłam żadnego ubrania i wprowadziłam zasadę, że dopiero kiedy coś mi się zniszczy i zużyje, kupuję nowe. A jak mi się nudzą, to często robię poprawki krawieckie sama tak już mam. Jeżeli chodzi o kolory, to pół na pół czarnego z kolorowym, znajdzie się trochę bieli. Lubię spodnie z wysokim stanem, ciekawe bluzki i jednokolorowe ubrania. Dobrze się czuję w mocnej czerwieni, musztardowym, chabrowym, w kwiecistych marynarkach. Spodnie i buty zawsze są u mnie eleganckie, podobnie płaszcz. Mam też sportowe ubrania, ale używam ich na wyjazdy terenowe i turystyczne. Nie mam 10 rzeczy w szafie, ale około 100 ubrań, wystarczają na wszystkie moje potrzeby. Pomogło mi bardzo oglądanie tutoriali na fanpage Blossom, gdzie często pokazują jak wykorzystać jedno ubranie na 5 sposobów, bez szycia.
    Stawiam na styl mnimimalistyczny https://mybasic.pl/blog/minimalizm-w-modzie-na-czym-polega-styl-minimalistyczny.html Co jest opisane tutaj.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kocham jesień i jak czuję ją tylko w powietrzu to już na myśl przychodzą mi nowe stylizacje. Jesień pozwala nam na więcej klasyki w modzie. Jest bardziej elegancka niż np.. Lato. Beżowy trencz, koszula, jeansy, ulubione kolczyki z pereł z https://gemapolis.pl/ i do tego ulubione baleriny w stylu Chanel. Mogę ruszyć tak do pracy, na kawę czy nawet na randkę.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger