jak poprawnie zakładać biustonoszjak poprawnie.założyć stanik, porady, porady stylisty, porad, bielizna,
W świadomości wielu kobiet ta codzienna czynność to założenie stanika na biust a nie włożenie biustu do miseczek aby go podtrzymać i wymodelować. Często kupujemy źle dobrane staniki ponieważ nie potrafimy ich zakładać.

Stanik to dwa niezależne choć połączone ze sobą elementy, pas obwodowy i miseczki które muszą, każdy z osobna, pasować dokładnie do naszego ciała. 
Cel, to sprawienie by stanik właściwie leżał i podtrzymywał piersi.

jak poprawnie.założyć stanik, porady, porady stylisty, porad, bielizna,

jak poprawnie.założyć stanik, porady, porady stylisty, porad, bielizna,

jak poprawnie.założyć stanik, porady, porady stylisty, porad, bielizna,


Etap 1Poluźniamy ramiączka w staniku. Będąc lekko pochylonym do przodu, narzucamy ramiączka na ramiona i zapinamy na najluźniejszą chaftkę. Stanik można również zapiąć z przodu i następnie odwrócić zapięciem do tyłu.

Etap 2


W pozycji wyprostowanej układamy stanik na biuście. Poprawiamy ułożenie obwodu i korygujemy wpasowanie fiszbin. Układamy piersi w miseczce. W tym celu należy wsunąć dłoń w miseczkę delikatnie podnieść pierś i wygarnąć ją spod pachy.

Etap 3


Pochylamy się lekko do przodu, delikatnie łapiemy stanik za fiszbiny i potrząsamy nim w lewo i prawo dzięki czemu piersi odpowiednio ułożą się w miseczkach.

Etap 4


Regulujemy ramiączka, ich długość zależy od wzrostu kobiety. Odpowiednio dopasowane ramiączka podnoszą lekko biust, nie wpijają się i nie spadają z ramion.1 komentarz:

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger