Translate

O nasJestem Absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego, korporacje i rachunki porzuciłam po 2 latach pracy w zawodzie i poszłam za głosem serca w świat mody💫  podjętej decyzji nigdy nie żałowałam!


Od prawie 20 lat jestem stylistką i prowadzę showroom w sercu Poznania z polskimi projektantami i polską modą. Novamoda to ideologia aby połączyć kobiety poszukujące stylu i wyjątkowych produktów, wspieranie w rozwoju małe początkujące i obiecujące marki od podstaw tworzone w Polsce. 


Z klientkami pracuję holistycznie staram się je zainspirować i pobudzić do poszukiwania własnego indywidualnego stylu w oparciu o preferencje zawodowe i osobiste potrzeby. 

Przez wiele lat związana byłam również z dużą agencją reklamową gdzie miałam przyjemność stylizować Dorote Welman, Darie Ładoche, Kinge Paruzel, Borysa Szyca jak i wiele innych polskich gwiazd. 


Prowadzę bloga, grupę modową, piszę do lokalnych gazet, dziele się swoimi inspiracjami i wskazówkami modowymi. 

Swoje życie prywatne łączę pomiędzy Poznaniem a Londynem, co daje mi ciekawe i szerokie spojrzenie na współczesną modę i sztukę.


Jeśli chcesz dołączyć zapraszam serdecznie 💫 jeśli masz jakieś pytania lub wskazówki będzie mi miło
pozdrawiam bardzo serdecznie,
Marta Rasch

Więcej inspiracji znajdziesz na naszych mediach społeczościowych
Instagram @Marta.Rasch lub @Novamoda.pl

Zobacz opinie o firmie i dodaj swoją ✨

1 komentarz:

  1. 33 yr old Software Test Engineer III Florence Babonau, hailing from Fort Saskatchewan enjoys watching movies like Radio Free Albemuth and Bodybuilding. Took a trip to Archaeological Site of Cyrene and drives a Sonata. dowiedz sie wiecej tutaj

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger