O nas

Jestem Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego, korporacje i rachunki porzuciłam po 2 latach pracy w zawodzie i poszłam za głosem serca w świat mody💫 podjętej decyzji nigdy nie żałowałam!
Od ponad 12 lat jestem stylistką i prowadzę showroom w sercu Poznania z polskimi projektantami i polską modą.  podchodzę do pracy przede wszystkim ideologicznie wspierając w rozwoju małe poczatkujące i obiecujące marki od podstaw tworzone i szyte w Polsce.
Z klientkami pracuję holistycznie staram się je zainspirować i pobudzić do poszukiwania własnego indywidualnego stylu w oparciu o preferencje zawodowe i osobiste potrzeby.
Przez wiele lat związana byłam również z dużą agencją reklamową gdzie miałam przyjemność stylizować m.in. Dorote Welman, Darie Ładoche, Kinge Paruzel, Borysa Szyca jak i wiele innych polskich gwiazd.

Poza tym prowadzę bloga, grupę modową. Na których dziele się swoimi inspiracjami i wskazówkami modowymi

Jeśli chcesz dołączyć zapraszam serdecznie 💫 jeśli masz jakieś pytania lub wskazówki będzie mi miło
pozdrawiam bardzo serdecznie,
Marta Rasch

Marta Rasch tel: 790-455-885


Butik tel: 61 307-07-03, 575-870-703

novamoda@novamoda.pl1 komentarz:

  1. 33 yr old Software Test Engineer III Florence Babonau, hailing from Fort Saskatchewan enjoys watching movies like Radio Free Albemuth and Bodybuilding. Took a trip to Archaeological Site of Cyrene and drives a Sonata. dowiedz sie wiecej tutaj

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Novamoda Stylizacje , Blogger