O nas

Jestem Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego, korporacje i rachunki porzuciłam po 2 latach pracy w zawodzie i poszłam za głosem serca w świat mody💫 podjętej decyzji nigdy nie żałowałam!
Od ponad 12 lat jestem stylistką i prowadzę showroom w sercu Poznania z polskimi projektantami i polską modą.  podchodzę do pracy przede wszystkim ideologicznie wspierając w rozwoju małe poczatkujące i obiecujące marki od podstaw tworzone i szyte w Polsce.
Z klientkami pracuję holistycznie staram się je zainspirować i pobudzić do poszukiwania własnego indywidualnego stylu w oparciu o preferencje zawodowe i osobiste potrzeby.
Przez wiele lat związana byłam również z dużą agencją reklamową gdzie miałam przyjemność stylizować m.in. Dorote Welman, Darie Ładoche, Kinge Paruzel, Borysa Szyca jak i wiele innych polskich gwiazd. Najbardziej jedank lubie pracować z indywidualnymi klientkami i pomagać im odkrywać swój styl na nowo, czasami nawet wzmacniać poczucie pewności siebie. Pracuje z klientkami indywidualnie w butiku, w wybranych galeriach handlowych lub online. 

Prowadzę warsztaty stylu i makijażu współpracując z najlepszymi z branży. 

Poza tym regularnie piszę o modzie w lifestylowych magazynach, mam swoją stałą rubrykę m in w gazecie „Sukces po Poznańsku” prowadzę bloga, grupę modową. Na których dziele się swoimi inspiracjami i wskazówkami modowymi

Jeśli chcesz dołączyć zapraszam serdecznie 💫 jeśli masz jakieś pytania lub wskazówki będzie mi miło
pozdrawiam bardzo serdecznie,
Marta Rasch

Zobacz opinie o firmie i dodaj swoją ✨

 


Marta Rasch tel: +48 790-455-885


Butik tel: +48 575-870-703

novamoda@novamoda.pl1 komentarz:

  1. 33 yr old Software Test Engineer III Florence Babonau, hailing from Fort Saskatchewan enjoys watching movies like Radio Free Albemuth and Bodybuilding. Took a trip to Archaeological Site of Cyrene and drives a Sonata. dowiedz sie wiecej tutaj

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger