Porady * Say cheess
W dobie Facebooka, Instagrama i innych portali społecznościowych robimy mnóstwo zdjęć i czasami nawet gdy nie mamy na to ochoty to ktoś akurat robi je nam. Lepiej być przygotowanym. Jest kilka trików które sprawdzą się w każdej sytuacji.1. Jeśli zdjęcia robione są na plaży, kiedy opalasz się na ręczniku delikatnie ugnij nogi w kolanach.

2. Plaża to nie miejsce na make up. Jeśli bardzo tego potrzebujesz to polecamy krem BB, naturalną pomadkę ale o mascarze i eyelinerze lepiej zapomnij, nie chcesz na zdjęciach wyglądać jak panda. Jeżeli chcesz koniecznie wyczesać rzęsy to użyj odżywki.

3. Grill, zdjęcia podczas jedzenia... kiedy  zauważysz ze ktoś akurat zamierza zrobić zdjęcie, wyprostowanej się i delikatnie uśmiechnij, miej na uwadze że możesz mieć resztki jedzenia między zębami.

4. Wesela rządzą się swoimi prawami, mnóstwo zdjęć, jeżeli jesteś na celowniku fotografa to mamy radę co do nóg, kieruj palce delikatnie na zewnątrz przez co łydkach wyda się smuklejsza, kiedy Twoja sukienka jest długości mini nie wypinaj przesadnie biodra bo dodasz sobie kilka kilogramów, prostuj plecy, to zasada która sprawdza się w każdej sytuacji.

5. Pozycja boczna, to sposób na to żeby wyszczuplić sylwetkę, najlepiej sprawdza się kiedy pozujesz w grupie, odwróć się delikatnie bokiem do obiektywu i skieruj ku niemu tylko tułów. Ramiona skieruj delikatnie do tyłu. Zyska na tym cała sylwetka.

5. Nie garb się ! powtarzamy się ale to bardzo ważne, opadające ramiona sprawiają że wyglądasz na zmęczoną i zniechęconą.

6. Bądź naturalna, staraj się by pozy które przybierasz były jak najbardziej naturalne, poćwiczyć przy lustrze, popatrz na swoje stare zdjęcia dzięki którym zobaczysz co masz robić a czego nie. Dopóki nie jesteś zawodowa modelką nie pręż się do obiektywu bo może to wyglądać komicznie w rodzinnym albumie.1 komentarz:

  1. 36 yr old Executive Secretary Xerxes Candish, hailing from Revelstoke enjoys watching movies like The Golden Cage and role-playing games. Took a trip to Historic Centre of Sighisoara and drives a Prizm. wiecej porad

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger