Translate

Jesienne manewry - styl oficerski


Styl militarny, oficerski to jeden z najsilniejszych trendów nadchodzącej jesieni, pokazywany na pokazach przez niejwiększe domy mody oraz na ulicach miast przez kobiety których styl obserwujemy z wypiekami na policzkach. Wystarczy jeden akcent aby nadać swojej stylizacji konkretnego charakteru. Charakter tego trendu pokazywany jest co roku w coraz to nowych stylizacjach a pomysłów nie brak.
Długie wojskowe płaszcze w kolorze khaki, kurtki bomberki w najróżniejszych kolorach lub printach, oficerskie marynarki z dużymi guzikami, niebanalne zestawienia, pokazują nam że styl militarny nie zawsze musi przejawiać się w typowo wojskowym wzorze. Dodano mu odrobine romantyzmu, poprzez motyw kwiatów, printy, naszywki, tworzą  rzecz którą możesz zestawić praktycznie z wszystkim.
Projektanci w tym sezonie sięgnęli jeszcze bardziej wstecz aż do czasów Napoleona. Duże ozdobne guziki, dwurzędowe zapięcia, wypchane ramiona i ciężkie płaszcze to propozycja nie do odrzucenia, my zgłaszamy się na ochotnika : )
                Photo via : pinterest.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger