Translate

Ponadczasowe pozytywne komedie romantyczne

najlepsze komedie romantyczne, top komedie, top romantyczne komedie, lifestyle, fashion blogger, blog po 30ce, miłość love is all around us


Wszystkie filmy, które prezentujemy poniżej są przez nas sprawdzone i gorąco polecane.
Ogląda się je bardzo dobrze, ponieważ wprawiają w doskonały humor i pozostawiają po sobie przemiłe wspomnienie i ogólnie dobre samopoczucie. Pozycje szczególnie polecane na listopadowe dłuugie jesienne wieczory.

Jakie są Wasze ulubione, może macie jeszcze jakieś inne komedie godne polecenia, których nie ma na naszej liście?


- Anglik, który mnie kochał

Pierce Brosnan w roli przystojnego profesora literatury angielskiej, romansujący ze swoją młodą studentką (w tej roli śliczna Jessica Alba), do interesującego duetu dołącza temperamentna Salma Hayek i zaczyna się seria zabawnych ale i zastanawiających sytuacji.
Akcja filmu rozpoczyna się w klimatycznej pochmurnej Angli, następnie przenosi się do słonecznej, Kalifornii.
Film warto obejrzeć nie tylko ze względu na ciekawych aktorów ale przede wszystkim piękną scenerie.


- Dom nad jeziorem


Sandra Bullock i Keanu Reeves dwoje samotników i pracoholików zamieszkujący uroczy oszklony i drewniany dom nad samym jeziorem, ale w różnym czasie...

Kontaktują się ze sobą za pomocą historycznej, metalowej skrzynki na listy.  Pisząc do siebie ręcznie listy na początku o codzienności i psie którego razem wychowują??! ostatecznie zakochują się w sobie i postanawiają się w końcu spotkać w rzeczywistości... Historia wydawałoby się niemożliwa, ale kto zabroni fantazji i fikcji literackiej reżyserowi, skoro całość jest taak romantyczna i nieprawdopodobna... ponieważ bohaterowie; wrażliwa lekarka i przystojny architekt pasują do siebie wprost idealnie.


- Holiday

Ponownie połączenie dwóch skrajnie różnych środowisk - wielka luksusowa willa producentki firmowej w  pełnym słońca Los Angeles oraz mały urokliwy domek w zaśnieżonej wsi Anglii.
Dwie dziewczyny po przykrych doświadczeniach z facetami postanawiają zamienić się swoimi mieszkaniami, i co za tym idzie swoimi życiami. Decyzje wydawałoby się szalone w efekcie przynoszą terapeutyczne rozwiązania i upragnione nową miłości.
Film pokazujący jak wydawałoby się przykre doświadczenia jakie przynosi nam los w dalszej perspektywnie ukazjuą się jako najlepsze co nas w życiu spotkało. Romantyczna i nastrojowa komedia romantyczna z udziałem gwiazd Cameron Diaz, Jude Law, Kate Winsel i Jack Black.


- To skomplikowane


Zachwycająca promienna Meryl Streep tym razem jako rozwiedziona matka trójki dorosłych dzieci, romansująca ze swoim byłym niewiernym mężem (Alec Baldwin), który uciekł przed laty do młodszej kobiety. Do i tak zagmatwanej relacji dwojga byłych małżonków dołącza architekt (Steve Martin) restaurujący głównej bohaterki wspaniały wiejski dom.

Zabawna i ciepła komedia o perypetiach rodzinnych.

Kolejne tytuły, równie gorąco polecamy, jednak jeśli potrzebujecie krótkiego opisu i streszczenia zapraszamy Was do odwiedzenia strony Filmweb.pl gdzie znajdziecie, wszystkie informacje dotyczące poniższych filmów

- Praktykant


- Lepiej późno niż później- Narzeczony mimo woli


- Wiek Adeline


- Seks w wielkim mieście I i II- Listy do M I i II- Meet Joe Black- Czego pragną kobiety- Annie- Pretty Woman- Uciekająca Panna Młoda- Amelia- Notting Hill- Bridget Jones - Śniadanie u Tiffaniego- Nietykalni- Czekolada- Idol- Pokojówka na Manhattanie- Miłość na zamówienie- Ps. Kocham Cię- Diabeł ubiera się u Prady- Powiedz Tak- Kiedy Harry poznał Sally- Masz wiadomość- Miasto Aniołów- Dziewczyna z Alabamy- Plan B- Jak stracić chłopaka w 10 dni- Brzydka prawda- Mój chłopak się żeni- To właśnie miłość- Cztery wesela i pogrzeb- Totalna Magia


1 komentarz:

  1. Ale fajna lista! Zapomnieliście jeszcze o Sex Story, zakochany Nowy Jork i Walentynki :))

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger