Wszędobylskie Falbany * porady stylistyTrendy powracają, falbany na sukienkach i bluzkach pojawiły się kilka sezonów temu. W tym sezonie projektanci pokazują je na spodniach, torebkach, butach... 
Falbany w wydaniu sportowym czy romantycznym, wybierz styl który pasuje do reszty Twojej garderoby, potraktuj jako akcent, uważaj żeby nie przesadzić, tego typu wykończenia mogą Cię mocno poszerzyć.
Wybierając ubrania z falbaną pamiętaj o wadach i zaletach swojej sylwetki. Jeżeli do codziennej stylizacji wybierzesz spodnie z falbankami, dopilnuj żeby góra była minimalistyczna, klasyczna, dopasowana.

Jeśli wybierzesz górę z falbaną, spodnie lub spódnica niech będą bez dodatkowych zdobień.
Panie o sylwetce typu gruszka zamiast spódnic z tym akcentem ( który jeszcze bardziej poszerzy biodra ) świetnie będą wyglądać w bluzkach i sukienkach z drapowaną górą lub z dodatkiem falban przy rękawach. Panie z wąskimi biodrami zasada na odwrót, falbany na dole zamiast na górze.

Oto przegląd inspiracji z tym trendem w roli głównej, który odpowiednio dobrany do naszej sylwetki, nada stylizacji lekkości i wdzięku. Photo via : www.vogue.com, www.whowhatwear.com, www.guitamoda.com, www.stealthelook.com.br, runway.vogue.co.kr, m.vogue.fr,
m.zara.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger