Porady stylisty * Wariacje na temat białej koszuli * 35 stylizacjiBiała koszula to jeden z najbardziej ponadczasowych elementów garderoby. Sprawdzi się w każdej sytuacji. Stworzone z jej udziałem stylizacje potrafią wyglądać bardziej elegancko niż najbardziej klasyczna mała czarna. Ale możemy założyć ją też do dżinsów, włożyć w szorty lub zawiązać w talii. Na oba rodzaje okoliczności: formalne i nieformalne, sprawdzi się zarówno koszula w najbardziej tradycyjnym wydaniu, ale i różne wariacje na jej temat. Dziś zachęcamy do tego, by zainwestować w tę drugą wersję - nieoczywistą odsłonę białej koszuli. 

Wystarczy mała modyfikacja, żeby nadal była uniwersalna, ale równocześnie przyciągała wzrok i tworzyła niebanalną całość. Długość maxi, wyraziste guziki, dłuższy tył, ciekawe wiązanie, "zbyt" długie rękawy, ozdobne aplikacje, a może falbany? 

Zobaczcie, jak efektowny może być ten must-have naszej szafy! Poniżej nietypowe stylizacje z wykorzystaniem klasycznej białej koszuli, a także z wykorzystaniem białych koszul oryginalnych samych w sobie. W poszukiwaniu inspiracji zachęcamy też do przejrzenia naszych postów ze stylizacjami. Niektóre z nich zobaczycie w poniższym zestawieniu.


photos via: novamoda.pl, damselindior.com, instagram.com/maria_bernad, vogue.fr, harperandharley.com, makemechic.com, oliviapalermo.com, thecultcollective.com, oliviajeanette.pl, instagram.com/marvaldel, vogue.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Novamoda Stylizacje , Blogger