Porady stylisty * Jak nosić kwiaty jesienią?Kwiatowe wzory zdecydowanie nie są zarezerwowane dla wiosny. Kwiaty na bluzkach, spódnicach, a nawet butach i dodatkach często pojawiają się także na pokazach na sezon jesienno-zimowy i tak było też w tym roku. Pojawiły się choćby w kolekcjach Gucci, Topshop Unique, Balenciaga, Mullbery czy Dries Van Noten.

Nie da się jednak ukryć, że kwiaty otaczają nas w cieplejsze miesiące i wtedy noszenie ich wydaje się bardziej naturalne. Jak więc tworzyć udane kwiatowe sety jesienią?

Bezpiecznie jest postawić na ciemniejsze barwy, zarówno samych kwiatów, jak i tła na którym widnieją. Barwy jesieni to butelkowa zieleń, granat, burgund czy ciemniejszy brąz.


W czasie chłodniejszych pór roku warto zrezygnować z popularnych wiosną i latem łączek. Zamiast  tego postaw na większe kwiaty, zbite lub rozrzucone po tkaninie.


W tym roku szczególnie modne są róże. Już wiosną trendy było naszywanie na jeansowe kurtki i bombery aplikacji z różami. Jesienią czerwone kwiaty nie wychodzą z mody.


Dziewczęce kwiaty nigdy tak dobrze, jak jesienią nie prezentują się w towarzystwie elementów w grunge'owym stylu: ramoneskami, ciężkimi botkami, ćwiekami i dżetami... Wykorzystaj to!


Jeśli nie czujesz się w tym trendzie pewnie, na początek wypróbuj torebki lub buty z kwiatowymi aplikacjami lub uszyte z tkanin w kwiaty. Są tej jesieni modne!

Będziecie nosić tej jesieni kwiaty?


photos via: lesbabiolesdezoe.com, asos.fr, ladymoriartyinparis.fr, tendances-de-mode.com, junesixtyfive.com, rodeo-net.com, stockholm-streetstyle.com, instyle.mx, pinkpeonies.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger