Porady stylisty: futrzana kamizelka. Pomysły na stylizacje


Jesień już w pełni. Aura i temperatury zdecydowanie sprzyjają już noszeniu typowych dla tej pory roku ubrań i dodatków. Do takich z pewnością można zaliczyć futrzane bezrękawniki. W ostatnim czasie robią furorę na Instagramie i na ulicy. 

W internecie szczególnie modne są teraz te gęste, nieco dłuższe, z poziomo łączonych pasów materiału. Trendy są kamizelki w różnych odcieniach szarości. Ulica nosi też futrzaki w czerni, brązach czy odcieniach beżu i ecru. 


Futrzana kamizelka sprawia, że strój nabiera typowego jesiennego charakteru. Jak mało który dodatek na chłodniejsze miesiące potrafi zwrócić uwagę i sprawić, że stylizacja wyróżni się na ulicy. Nawet prosty zestaw po narzuceniu na niego futrzanego bezrękawnika staje się z jednej strony ciekawszy, a z drugiej bardziej elegancki. 

Futrzaki świetnie „dogadują się” z ramoneskami i grubymi, plecionymi swetrami. Dobrze mogą wyglądać jednak także w nieco nietypowym połączeniu z lżejszymi materiałami, np. cienką, materiałową bluzką lub koszulą. 


Zapraszamy na przegląd ponad 20 udanych stylizacji z futrzanymi kamizelkami w roli głównej. 

photos via: withlovefromkat.com, instagram.com/dajanaic, victoriaswing.com, dailymail.co.uk,  fashioncarpet.com, divinaejecutiva.com, mariesbazaar.com, chicwish.com, forthelove.blog, wendyslookbook.com,

2 komentarze:

  1. Stylizacja na ostatnim zdjęciu jest zdecydowanie najlepsza, bardzo mi się podoba. Świetny wpis i stylizacje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pieknie wyglądasz , fajny outfit na jesień/zimę, uwielbiam takie futrzane kamizelki :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger