Porady stylisty * stylizacja na święta: ponad 30 pomysłów


Oprócz radości w okresie przedświątecznym towarzyszą Ci też modowe rozterki? Jak ubierać się w świąteczne dni? Jaki zestaw przygotować na Wigilię? Jak nie popełnić faux pas?

Najlepsze stylizacje to takie, w których dobrze się prezentujemy, a jednocześnie także czujemy komfortowo. Aby osiągnąć taki efekt, kluczowe jest ubranie się odpowiednio do okazji. Ale warto pamiętać też o tym, by wigilijne i świąteczne stroje pasowały do naszego codziennego stylu i nas samych. Tylko wtedy spełnią oba kryteria.

W dzisiejszym poście prezentujemy więc inspiracje dla wielbicielek różnych stylów. Poniżej ponad 30 pomysłów na udane świąteczne stylizacje.

 Dla minimalistek


Dla fanek zestawów z pazurem


Dla kobiecych romantyczek
 

Dla wielbicielek męskiego stylu


 Dla lubiących błyszczeć


photos via: southercurlsandpearls.com, fashionmintea.com, thevivaluxury.com, lydiaelisemillen.com, barefootblonde.com, hellofashionblog.com, myfashdiary.com, carriebradshawlied.com, extrapetite.com, withlovefromkat.com, lezbabiolesdezoe.com, miamiamine.com, lifewithme.com, fashionedchic.com, pinkpeonies.com, mihabalan.com, mindbodyswag.com

1 komentarz:

  1. Inspiracje z innej beczki, ale też cenne, szczególnie w tym okresie - https://www.eltrox.pl/monitoring.html
    Wszelkie zabezpieczenia są tym rozwiązaniem, które ma sens. Zestaw może się składać z różnych rozwiązań. Kwestia wyboru odpowiednich. I to jedyny słuszny kierunek.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger