Translate

Polska blogosfera i Instagram – nasze ulubione profile
Nasza praca sprawia, że musimy być na bieżąco z nowościami i trendami. Codziennie przeglądamy modowe portale, blogi i Instagram w poszukiwaniu inspiracji, by wiedzieć, co jest na topie, co się nosi, jak zmienia się styl ulicy. 

Postanowiłyśmy podzielić się z Wami naszymi ulubionymi adresami w sieci. Poniżej znajdziecie zestawienie ponad 30 blogów i profili na Instagramie, które chętnie odwiedzamy.

BLOGI

Królowe blogosfery
Od lat stoją na czele polskiej blogosfery, rozwijają się i systematycznie pracują na swój sukces. Te blogerki na pewno znacie!

Beauty Fashion Shopping
What Anna Wears
 
Weronika Zalazinska
Warte uwagi
Nie są celebrytkami, ale osoby interesujące się modą, na pewno kojarzą te blogerki. Warto je znać, bo w blogowanie wkładają nie mniej pracy niż blogerki z czołówki. 

Alina Rose 

StylOly
Guess What
Juliette in Wonderland

INSTAGRAM

Influencerki
Prawie każda z tych dziewczyn zgromadziła na swoim profilu ponad 100 tys. obserwatorów, a wiele z nich nawet dwa, trzy razy więcej. To prawdziwe influencerki!

@viva_a_viva
@katekijo
@mirabelove
@lauracocoreiss
@sylwianowaq
@patrycjabanas
@sstyleev
@forsurprise
@ssaruskayt
@msdoncellita
 @martirenti
@aggiestyl


Post udostępniony przez Kasia | Austria - Poland (@katekijo)

Post udostępniony przez Ewelina Bochnik (@sstyleev)

Warte uwagi
Te profile mają nieco mniejszą rzeszę fanów, ale to grono cały czas się powiększa. Nic dziwnego dziewczyny wkładają w prowadzenie ich mnóstwo czasu, pasji i energii, a jakością swoich postów śmiało mogą konkurować z bohaterkami poprzedniej sekcji.

@werushka
@domiziemek
@xpositiv
@xxskylark
@pivonia
@aerielka
@mikaslifestyle
@la_kukutsch
@wildevine
@diaryofdays
@tripbytriplets


photos via: macademiangirl.com, beauty-fashion-shopping.com, whatannawears.com, weronikazalazinska.net, jdfashionfreak.com,  styloly.com, guesswhat.pl, juliettecapuleti.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger