Translate

Porady stylisty: jak wybrać sukienkę na wiosenne/letnie wesele?


Właśnie zaczyna się sezon ślubny. Wiele z Was zostało zaproszonych na taką uroczystość i już stoi lub niedługo stanie przed wyborem wyboru kreacji na tę wyjątkową okazję. To zadanie nie należy do łatwych, dlatego przychodzimy Wam z pomocą.

Na pewno dobrze wiecie lub chociaż podświadomie czujecie, jaki strój raczej gościom weselnym nie przystoi. Biel rywalizująca o uwagę zebranych z suknią panny młodej, żałobna czerń, zbyt wyzywająca stylizacja… Warto mieć na uwadze uniwersalne reguły ubioru, bo w przypadku ślubu i wesela to nie wyświechtane frazesy, a reguły, których należy przestrzegać. 

Strojem powinniśmy okazać młodej parze szacunek i podkreślać wyjątkowość sytuacji. Nawet jeśli wesele będzie odbywać się na powietrzu, nie ubierajmy się więc jak na piknik, a bardziej wyjściowo.

Na wioseno-letnie śluby i wesela najlepiej wybrać kreację w jasnej palecie barw. Pamiętaj o supermodnych w tym sezonie odcieniach pasteli: zgaszonych, schłodzonych, przybrudzonych.

Do najbardziej uniwersalnych wyborów należą oczywiście suknie i sukienki. Jej krój i materiał dobierz tak, by dobrze czuć się przez wiele godzin. Niech nie ogranicza Twojej możliwości zabawy, nie krępuje ruchów, nie gniecie się.


Photos via: walkinwonderland.com, theivorylane.com, laceandlocks.com, thedashofdarling.com, pinkpeonies.com, somewherelately.com, memorandum.com, extrapetite.com, oliviarank.com, hellofashionblog.com, barefoodblonde.com,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger