Porady stylisty * ponad 30 pomysłów, jak nosić latem jeansową kurtkęMówi się, że jeasnowa kurtka to jeden z bazowych elementów kobiecej garderoby. Kolejne sezony mijają, a ona się nie starzeje i nie staje passé. To właśnie wiosną i latem sprawdza się najlepiej.

Z wykorzystaniem denimowej narzutki można stworzyć zestawy w najróżniejszych stylach, dziewczęcym, sportowym czy miejskim. Przede wszystkim zmienia codzienne stylizacje w niewymuszone, swobodne i na luzie.

Jak je nosić w cieplejsze dni?

Typowo letnie katanki to te w jaśniejszych odcieniach jeansu. Do letnich stylizacji szczególnie dobrze wyglądają kurtki z dziurami, postrzępionymi końcami, aplikacjami i naszywkami czy odważnymi napisami.

Wypróbuj noszenie jeansowej kurteczki z spódniczką w kwiaty, koronkową bluzką, sukienką maxi, szortów z wysokim stanem, czapki baseballówki, białymi spodniami. Noś ją z podwiniętymi mankietami, rozpiętą, nonszalancko zarzuconą na ramiona lub nawet obwiązaną wokół pasa.

Poniżej prezentujemy ponad 30 inspiracji, jak w sezonie letnim nosić jeansową kurtkę .


photos via: novamoda.pl, walkinwonderland.com, secondstreet.ru, cutypaste.com, theteacherdiva.com, modagid.ru, luvv.it, notjessfashion.com, glamradar.com, webinspo.com, blogdajulianapariso.br.com, galmeetsglam.com,  styledadventures.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Novamoda Stylizacje , Blogger