Translate

Porady stylisty * Te sukienki są teraz w modzieLatem uwielbiamy nosić sukienki. Jesteście ciekawe, jakie kroje, wzory i formy są tego lata szczególnie modne? Wybrałyśmy cztery typu, które najczęściej pojawiają się na blogach i Instagramie.


Duże brązowe guziki

To zdecydowany hit, jeden z największych trendów tego lata. Na Instagramie co rusz trafiamy na zdjęcia dziewczyn ubranych w lniane, najczęściej białe sukienki z rzędem sporych rozmiarów guzików w jasnobrązowym odcieniu. Doskonale oddają klimat wakacji!


W stylu Realisation Par

Wszystko zaczęło się od czerwonej sukienki marki Realisation Par, która podbiła serca influencerek już przeszło dwa lata temu. Od tego czasu nie maleje popularność dziewczęcych sukienek zakładkowych w mikro wzory w najróżniejszych wariacjach kolorystycznych.


Biało-pastelowe paski

Innym faworytem tego sezonu są pastelowe sukienki w grube paski, najlepiej z naturalnych materiałów.


Vintage

W tym sezonie wiele trendów nawiązuje do stylu vintage. Od popularnego obecnie motywu zdjęć na Instagramie, przez modę na wąskie okulary czy wiklinowe koszyki po wymienione tu sukienki z dużymi guzikami czy lniane paski. Efekt "babcinej" stylizacji uzyskasz też modnymi w tym sezonie sukienkami w groszki, kratkę gingham i inne małe wzorki.


photos via: novamoda.pl, advicefromatwentysomething.com, livvyland.com, mypeeptoes.com, memorandum.com, instagram.com/camillecharriere, instagram.com/emilisindlev, carriebradshawlied.com, mylifeaseva.com, freepeopeople.com, next.co.uk, sincerelyjules.com, instagram.com/em_tong, instagram.com/si_sichen, instagram.com/blondestories, instagram.com/evagelia_alp, instagram.com/evalmpe, natashaoakleyblog.com,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger