Translate

Inspirujący styl * Meghan Markle style


Amerykańska aktorka, gwiazda serialu Suits, świeżo upieczona żona księcia Harry'ego i aktywistka społeczna. Za sprawą związku z księciem Meghan Markle jest dziś w świetle reflektorów. Wiele z nas przygląda się także jej ubiorowi.

Księżna Sussexu z powodzeniem może być uznawana za ikonę stylu. Potwierdza to powstawanie stron typu Meghan's Mirror albo Meghan's Fashion, które śledzą jej styl czy niedawna nominacja do nagrody Teen Choice właśnie w kategorii Ikona Stylu.

 Od czasu stania się częścią rodziny królewskiej, gwiazda musi przestrzegać pewnych reguł, ale jej styl nie zmienił się radykalnie. Od dawna stawia na klasykę, zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Aktorka raczej nie prowokuje i nie sili się na ryzykowne modowe eksperymenty. Lubi prostotę i wygodę. Komponuje łatwe do odtworzenia zestawy. Wybiera proste rozwiązania, które minimalizują ryzyko popełnienia modowych gaf. Wykorzystuje elementy kapsułowej garderoby, które z łatwością znajdziemy w swoich szafach: proste marynarki, białe koszule, spodnie cygaretki, jeansy, trencze, małe czarne. Często decyduje się na jeden, maksymalnie dwa kolory z bezpiecznej palety barw: beż, czerń, granat. Na co dzień nosi pojemne, wygodne torebki i ciemne okulary.

photos via: purepeople.com, vanityfair.com, whowhatwear.co.uk, splashnews.com, thecitiphile.com, goodhousekeeping.com, vogue.mx, vogue.co.uk, msn.com,  popsugar.com.au,  usmagazine.com, dailymail.co.uk, marieclaire.com, gettyimages.com, harpersbazaar.com, elle.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger