Translate

Wakacyjne Porady: Co robić latem w mieście?Kino plenerowe
Każdego roku przybywa miejsc, w których można oglądać filmy pod chmurką. Koniecznie zapoznajcie się z repertuarem Kina nad Miastem Avenidy, Przystani Sztuki, Kina nad Wartą, Starego Browaru, Międzynarodowych Targów Poznańskich, Wolnego Dziedzińca Urzędu Miasta Poznania, Maltańskiego Kina Letniego, Estrady Poznańskiej czy King Cross Marcelin. Czy można wyobrazić sobie romantyczniejszą aurę do wspólnego oglądania filmu?


Lato z Estradą
Estrada Poznańska przygotowała na tegoroczne lato całą masę atrakcji w różnych częściach miasta. W lipcu i sierpniu proponuje warsztaty artystyczne, pokazy filmowe, spektakle czy koncerty i imprezy w ramach Górczyńskiego kulturobrania, Wakacji w forcie, Rekreacji na Smochowicach, Ratajskich fajfów czy Letniego kina familijnego na północy Poznania.

Nocny Targ Towarzyski
Do spędzania tu czasu w letnie popołudnia i wieczoru zachęca nie tylko sama aranżacja miejsca, pyszne jedzenie i niesamowity klimat, ale także ciekawe eventy! Może skuszą Cię targi mody Grand Bazaar, występy stand-upowców, psie targi, kiermasz płyt winylowych czy impreza ze słynnymi kolorowymi farbami holi. 


Koncerty #NaFalach
To nowa odsłona znanego letniego cyklu Maltańska Scena Muzyczna. W tym roku koncerty będą odbywać się nad Maltą i nad Jeziorem Strzeszyńskim. Zagrają jeszcze: The Dumplings, Micromusic, Luxtorpeda, Lao Che, Fisz Emade, Xxanaxx i Barbara Wrońska.

Ćwiczenia na świeżym powietrzu
W wielu miejscach w Poznaniu można przyjść i bezpłatnie uczestniczyć w zajęciach sportowych, takich jak fitness, joga czy zumba. Oferują to np. Stary Browar, Malta czy Wake Park Malta.


Sporty wodne
W Poznaniu jest wiele możliwości uprawiania sportów typowych dla lata. W paru miejscach nad wartą wypożyczycie Kajaki, w Wake Park Malta wypróbujecie wake boardu, a w Kaskadzie w Kiekrzu popływacie na deskach SUP i polatacie na Fly Boardzie. Świetny pomysł dla fanów aktywnego wypoczynku.


Zlot kabrioletów
Latem w Poznaniu odbędzie się też największa impreza dla pasjonatów aut bez dachu. Trzeci Międzynarodowy Zlot Cabrio Poland odbędzie się 4-5 sierpnia nad Maltą. Doskonały prezent dla chłopaka, męża czy syna. 

Festiwal Lodów Rzemieślniczych
Na pewno nie ominął Was wszechobecny szał na lody naturalne. W polskich miastach, i tych większych, i tych mniejszych, aż roi się od lodowych propozycji w wyjątkowych, wymarzonych smakach, także w wersjach wegańskich czy podanych w oryginalnej formie. W drugiej połowie sierpnia w Poznaniu na Malcie odbędzie się nawet Festiwal Lodów Rzemieślniczych z udziałem różnych wystawców.


i wiele, wiele innych. Kulturalny Stary Rynek, Lato nad Wartą, Lato na Targach, Zamkowe lato dla dzieci, Kraina Olimpia, Kulturalne lato nad Maltą, Mistrzostwa Świata w Wioślarstwie, spacerowe zwiedzanie miasta, gry miejskie, imprezy sportowe, koncerty, wystawy, warsztaty

photos via: fashionmenow.co.uk, facebook.com/latotowarzyska, www.facebook.com/events/2061298120862966/, facebook.com/starybrowar5050, facebook.com/wakeparkmalta, facebook.com/avenidapoznan

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger