Translate

Porady stylisty: najważniejszy trend tej jesieni: skóra węża * jak ją nosić?


Zwierzęce wzory to jeden z najważniejszych trendów tego sezonu. Wydaje się to raczej niczym zaskakującym: dzikie printy ze swoją kolorystyką idealnie pasują w końcu do jesieni i każdego roku pojawiają się w jesiennych kolekcjach.

Tym razem jednak trend wygląda trochę inaczej. Choć projektanci pokazali na wybiegach wzory najróżniejszych zwierząt, jeden z nich świat mody upodobał sobie szczególnie. To skóra węża w jej najbardziej typowych odsłonach: brązach i szarościach.


To chyba najłatwiejszy do okiełznania wśród zwierzęcych wzorów. Bardziej stonowany i mniej wyzywający niż panterka, a jednocześnie bardziej powszechny niż zebra czy gepard. Można nosić go na wiele różnych sposobów. Zobaczcie jak wężową skórę nosi ulica.

spodnie: modnie i elegancko


w połączeniu z innymi wzorami: jak królowa street style'u


 wysokie kozaki: odważnie


płaszcz lub kurtka: przykuj uwagę


oversize'owo i na luzie


  botki: modnie, ale bezpiecznie


total look: dla odważnych


elegancko i kobieco, a równocześnie modnie


dodatki, czyli metodą małych kroków


spódniczka: casualowo + kobieco


photos: harpersbazaar.com, styledumonde.com, whowhatwear.co.uk, instagram.com/lifeofboheme, instagram.com/chloechill, thezoereport.com, couturezilla.com, fashionmenow.co.uk, instagram.com/jujhavens, instagram.com/deborarosa, instagram.com/itsdemib, instagram.com/shhtephs, instagram.com/ , elle.com., thestylestalker.com, oraclefox.com, maryjosie.com, scentofobsession.com, thefashionspot.com, songofstyle.com

2 komentarze:

  1. Ja muszę przyznać, że wcale nie podoba mi się ten trend, nawet, jeśli miałaby to być sztuczna skóra.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne fasony. Czekam na wasz przegląd eleganckich plecaków, oraz toreb biznesowych do biura dla kobiet "biznesu" :).

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger