Translate

Porady stylisty: Najgorętsze plażowe trendy 2019

photo: whatannawears.com

Przed nami jeszcze sporo ciepłych dni, a wiele z nas dopiero wybiera się na letni urlop. Wśród tegorocznych trendów bardzo mocno wyróżniają się te, które przeznaczone są właśnie do noszenia w miejscach typowo wakacyjnych. Podpowiadamy, jak w tym roku modnie wyglądać na plaży.

Kapelusz ze wstążką 
Kapelusze to najgorętszy i najbardziej wyrazisty z tegorocznych typowo plażowych trendów. W tym i kolejnym zaprezentowanym modelu na pewno wyróżnisz się z tłumu.


Kapelusz z rafii z frędzlami 


Koszyk
W każdej formie. Ten trend nie przemija, a na plaży spełnia swoje przeznaczenie w stu procentach.


Kostium w neutralnym kolorze
W modzie coraz częściej stawiamy na naturalność. Już od dłuższego czasu trendsetterki zamiast strojów o wymyślnych wzorach, wybierają gładkie w bieli, czerni i kolorach ziemi.


Klapki na jutowej podeszwie
Najlepiej z paskiem w formie kokardy.


Okulary o charakterystycznym kształcie
Najmodniejsze są kocie z grubymi, kontrastowymi oprawkami, lennonki i wąskie z kolorowymi szkiełkami.


Biżuteria z muszelkami
Najgorętszy trend tego roku na plaży najlepiej spełnia swoją rolę, stanowiąc idealne urozmaicenie stroju kąpielowego oprócz lub w miejsce noszonej zwykle na plaży złotej biżuterii.


photos: thistimetomorrow.com, thevivaluxury.com, instagram.com/weworewhat, scentoofobsession.com, colagevintage.com, sincerelyjules.com, songofstyle.com, instagran.com/lucywilliams02, lioninthewild.com, notjessfashion.com, missgunner.com, southercurlsandpearls.com, thestyletraveller.com, verouture.com, laurenmcbrideblog.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger