Translate

Porady stylisty: Najmodniejsze fasony torebek

photo: kimballandkedzie.com


Kontynuujemy przegląd najgorętszych trendów sezonu. 

Dzisiaj skupiamy się na torebkach. Dla połowy z nas to ulubiona część garderoby - podobno kobiety dzielą się na te, które kochają buty i na te, które kochają torebki. Nic dziwnego, że ten niezbędnik każdej stylizacji często jest nie tylko praktycznym dodatkiem, ale wręcz wysuwa się na pierwszy plan. Tak jest właśnie z wieloma z najmodniejszych modeli sezonu. Zobaczcie dlaczego.

Z rafii
 Najlepiej ozdobione frędzlami. Momentalnie przywodzą na myśl plażę i wakacje.

Prostokątne, na krótkim pasku
Noszone na ramieniu i sięgające do talii. Zaczęło się od wielkiego powrotu kultowego modelu Saddle marki Dior. Vintage, baby!


W wersji mini
Najmodniejsze modele sezonu to takie, do których raczej nie zmieścisz wielu rzeczy na raz. Zwykle z krótką rączką, do trzymania w ręku.


  Plecionka
Tego lata nadal szalenie modne będą torebki z siatki. Nosimy je nie tylko na urlopie w nadmorskim kurorcie, ale i do typowo miejskich stylizacji.

 

 Oplecione siatką
Wariacją na temat tego trendu, jeszcze bardziej charakterystyczną, a przez to jeszcze bardziej wyróżniającą się wśród obecnych trendów są torebki i koszyki oplecione siatką. Są bardziej eleganckie, ale nadal wakacyjne.


Z perełkami
Perły w pełni korzystają ze swoich pięciu minut. Widzimy je wszędzie: w uszach i na szyi, ale też jako główną ozdobę ubrań i akcesoriów. Blogerki pokochały torebki w całości pokryte perełkami, przede wszystkim modele Antonina i Quinn marki Shrimps.


photos: styledumonde.com, thevivaluxury.com, songofstyle.com,  instagram.com/lucywilliams02, wethepeoplestyle.com, instagram.com/adenorah, instagram.com/matildadjerf, stylecharade.com, instagram.cpom/monikh, fashionaddicted.co.uk, lauraherz.com, couturezilla.com, elle.com, dazeddigital.com

5 komentarzy:

  1. Jakoś nie przemawiają do mnie perełki, plecionki, ani nawet rafia ech.

    OdpowiedzUsuń
  2. Najbardziej podobają mi się torebki plecione! Sama postawiłam na model od Bohou - uwielbiam tą markę za wysoką jakość i troskę o środowisko. Jestem bardzo zadowolona.

    OdpowiedzUsuń
  3. ten pierwszy model mi się bardzo podoba, ale pozostałe to zupełnie nie moja bajka

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger