Translate

Preppy Chic * czyli klasycznie lekko w studenckim klimacie

 

Preppy Chic - uwielbiam ten styl i często wybieram rzeczy w tym klimacie już tłumaczę dlaczego. Trendy mijają a ten trend w klasycznym stylu pozostaje na zawsze w dobrym guście, dobra jakość klasyczne fasony, dobrej jakości materiały w stylu Ivy leagues na zawsze pozostanie.

Po krótce Preppy Chic to moda w stylu młodzieży z amerykańskich wyższych uczelni ze wschodniego wybrzeża. Młodzież, ktora do nich uczęszczała uwtorzyła kultowy i ponad czasowy styl w modzie. Ubrania, w sportowej elegancji, ktore są wygodne stylowe i ponadczasowe. Klasyczne ciemno granatowe jeansy, dopasowane marynarki często ze złotymi guzikami, doskonałej jakości sweterki w romby, lub gładkie, plisowane spódnice, bluzki płaszcze często z naszytym logo uczelni.

To przede wszystkim dobrej jakości tkaniny i dzianiny, podkreślone akcesoriami najwyższej jakości. W mocnych kolorach (granat czerń, biel lub czerwień latem są to pastele) styl utworzony na podstawie sportowych po-lekcyjnych zajęć (polo, tenis, żeglarstwa, sportów konnych) musiał być wygodny i nieprzemijający. 

Marki, które idą z duchem Preppy Chic, to marki zawsze bardzo porządane teraz już wiesz dlaczego zawsze marzysz o nowej parze butów od Michaela Korsa, torebce od Ralpha Laurena, i sweterka z dekoltem s serek od od Lacoste, Marc Jacobs, Tommy Hilfiger,  Gant, Barbour,  Vineyard Wines,

2 komentarze:

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger