Porady stylisty: Zimowy spacer * 20 ciepłych i bardzo stylowych looków z płaszczami i kurtkami

photo: thistimetomorrow.com

Pamiętaj o warstwach. 

Nie bez powodu mówi się, że jesienią wyglądamy bardziej stylowo niż latem. Chłodniejsze miesiące dają większe pole do modowego popisu właśnie za sprawą możliwości nakładania warstw. Dzięki odpowiednio zestawionym warstwom nie tylko mniej zmarzniesz, ale i będziesz wyglądać bardziej high fashion.

Wyróżnij się kurtką lub płaszczem. 

Nie zapominaj, że trendy obejmują też odzienie wierzchnie. W ostatnich latach bardzo modne są płaszcze-misie, kożuchy, długie ciepłe płaszcze czy skórzane puchówki. Stawiając na któreś z tych propozycji nie tylko będziesz modna, ale i wyróżnisz się w tłumie.

Graj kolorami. 

Zimowy look nie musi być nudny. Zamiast łatwej czerni od stóp do głów, skuś się, kontrastowo, na biały total look w stylu high street. Wykorzystaj na przykład białe spodnie, które po lecie chowasz pewnie na dnie szafy. Ale poza tymi dwoma kolorami jest też morze innych opcji. W ciepłych stylizacjach świetnie wyglądają też jesienne beże i brązy. A czemu nie postawić by na pastele? Płaszcz w odcieniu pudrowego różu czy baby blue na pewno wyróżni Cię z tłumu.

Zabawa dodatkami.

Jesienią i zima mamy dużo więcej możliwości ożywienia stylizacji niż tylko torebką i biżuterią. Wykorzystaj to i zadbaj o dobór szala, czapki i rękawiczek. Dopasuj je do reszty stylizacji, ale też zabaw się nimi. Duży szal w ciekawy wzór albo kontrastowy kolor zastosuj jako dodatkową warstwę. Zagraj kolorem. Na przykład pastelowe dodatki urozmaicą bazę w szarości lub bieli.
photos: voguehaus.com, lombardandfifth.com, extrapetite.com, miamiamine.com, thegoldengirlblog.com, instagram.com/candidlychan, instagram.com/elle_menope, instagram.com/vikyaandthekid, instagram.com/audreyannej, withlovefromkat.com, theaugustrdiaries.com, inspired-beauty.com, instagram.com/alexcentomo, instagram.com/hanna_janssen, instagram.com/katrinpalme, southerncurlsandpearls.com, fashionjackson.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Novamoda Stylizacje , Blogger