Hello Monday: boho home office * inspiracje i wskazówki

photo: blackandblooms.com
 

 W ostatnich latach boho to jeden z najpopularniejszych stylów nie tylko w modzie, ale i designie. Przywodzi na myśl francuską cyganerię, hippisowską wolność i bliskość z naturą. We wnętrzach wprowadza ciepło letnich dni, wakacyjny luz i egzotyczny klimat. Nawet małe mieszkanie w centrum wielkiego miasta zmienia w klimatyczne wnętrza rodem z Tulum czy kontynentu afrykańskiego.  

Styl boho świetnie nadaje się też do domowego biura. Taka aranżacja jest przytulna i wygodna, a jednocześnie dodaje energii i sprzyja koncentracji. 

Jak zorganizować biurową przestrzeń w stylu boho? Jeśli chodzi o kolorystykę, idealne będą kolory ziemi: biel, beż, brąz, zieleń. Wybierając meble i dekoracje, postaw na naturalne materiały: drewno, słomę, wiklinę, rattan. Uzupełnij wnętrze o charakterystyczne dekoracje: wiklinowe kosze, np. na dokumenty i śmieci, trawa pampasowa w wazonie, makramy i gobeliny na ścianach, dywan, koc lub poduszki w etniczny wzór, miękkie poduszki, świece lub pałeczki zapachowe. Nie zapomnij o roślinach – nie tylko wprowadzą egzotyczny klimat, ale też odprężą i pomogą w skupieniu uwagi. 

Co myślicie o home office w takim wnętrzu? Urządziłybyście tak swoje domowe biuro?

photos: homestolove.com.au, brightenmade.com, dashingdarling.com, ameliaharvey.com.au, thediydecorator.net, echoparkcraftfair.com, josiemichelledavis.com 

2 komentarze:

  1. Domowe biuro może być przytulne a przy tym bardzo funkcjonalne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Funkcjonalnie, ładnie i wygodnie. Sama przyjemność pracować w takim biurze.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Novamoda Stylizacje , Blogger