Translate

Retro jeans 90 style - shorts - czy mi wypada?

Polska to dziwny kraj … Kilka dni temu przeczytałam w jakiejś gazecie „że kobietom około 40 rż to już krótkich szortów nosić nie wypada …” ja sobie myślę, Marta kończysz za chwile swoje ostatnie dni jako trzydziestolatka, i poczułam że to jest tak bardzo niesprawiedliwe. Mam ostatnio tak zadbane nogi, jakich nie miałam jako 20latka, a to tylko dzięki odpowiedniej diecie i optymalnym regularnym ćwiczeniom 🤷🏻‍♀️ I myśle sobie dalej że to już nie wypada pokazywać zdrowego zadbanego ciała?! 
Ale na szczęście, przewertowałam gazete dalej i o tym wpisie zupełnie zapomniałam ;) 
Osobiście uważam, że jeśli wygląda to zdrowo i ładnie, nie ma granicy wieku. Bo moda i styl tak na prawdę w ogóle nie mają wieku, wszystko zależy od sposobu myślenia, od konkretnego przypadku od osoby. Przede wszystkim jak ona się z tym czuje. Jest przecież wiele kobiet starszych które mają tak zadbane ciała, styl i preferencje jaki mogłaby niejedna nastolatka pozazdrościć.

Kolejne modowe ALE - opaski do włosów noszą małe dziewczynki 😅 prawda to czy nie prawda?!
To samo tyczy się stylu jeans-on-jeans, niektórzy uwielbiają łączyć różne tekstury i kolory jeansu, niektórzy nie, i myśle że to akurat warto też zostawić osobistym gustom i sytuacjom, jeśli ci sie podoba to noś jeśli nie to nie :) zresztą wiadomo że bawełnianej plażowej opaski w dropsy nikt na spotkanie biznesowe nie założy ;)
Jest kilka takich intrygujących modowych zasad pokutujących w naszym w kraju - jakie ty masz zdanie na ten temat, przychodzą ci na myśl jeszcze jakieś inne?
A ja tymczasem biegnę dalej w zakrótkich jeansowych szortach z opaską na głowie i latem w głowie 🥰
Pięknego dnia Wam wszystkim życzę

Marta

💫💫💫
ENG 

Poland is a strange country ... A few days ago I read in some newspaper "that women around 40y should not wear short shorts ..." I think, Marta you are about to finish your last days at the age of 30 something, and I felt that so unfair.  I have recently had such well-shaepd legs, which I did not have as a 20-year-old, and this is only thanks to a proper diet and optimal regular exercise 🤷🏻‍♀️ And I keep thinking about that it is not appropriate to show a healthy, well-shaped body ?!
 But fortunately, I looked through the newspaper and forgot about this entry completely;)
 Personally, I believe that if it looks healthy and nice, there is no age limit.  Because fashion and style do not really have an age at all, it all depends on the way of thinking, from a person.  First of all, how does she feel about it.  After all, there are many older women who have such well-shaped bodies, style and preferences that many teenagers could envy.

 Another fashion BUT - hairbands are worn by little girls 😅 is it true or not ?!
 The same applies to the jeans-on-jeans style, some people love to combine different textures and colors of jeans, some do not, and I think that it is also worth leaving personal tastes and situations, if you like it, wear it, if not then not :) obviously  nobody will wear a cotton beach drops hairband for a business meeting;)
 There are several such „popular intriguing fashion rules” in our country - what is your opinion, what do you think about that ?
 Meanwhile, I am still running in too-short denim shorts with a headband and head in the summer and love mood🥰
 I wish you all a beautiful day

 Marta
 

1 komentarz:

  1. Jak jeans kojarzy mi się z latami 70/80/90, tak opaska do włosów zdecydowanie 50. Ameryka, złote czasy Hollywood, duże samochody i piękne kobiety w takich właśnie opaskach ^^

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger