Translate

Ponad 55 pomysłów jak ubrać się na randke * wiosna/lato wg Novamoda

 


W końcu postanowiłaś dać się zaprosić na kolacje z tym przystojnym brunetem :-) ale teraz kolejne wyzwanie - co mam na siebie założyć? Żeby wyglądać kobieco, modnie, wygodnie ale nie za bardzo?!

W co się ubrać na randkę to poważna sprawa nie tylko dla Niej, ale zapewne dla Niego, jeśli Cię to może uspokoi :-)  Odpowiedź brzmi: to zależy od okazji, miejsca od twojej osobowości i mężczyzny, z którym planujesz się spotkać.

Jeśli zastanawiasz się, w co się ubrać tego wieczoru, oto kilka pomysłów i wskazówek dla Ciebie:

- załóż to co przede wszystkim lubisz! Jeśli lubisz nosić sukienki, załóż je, jeśli czujesz się super w krótkich szortach z efektowną koszulą lub sukienke maksi, jeśli czujesz się w niej romantycznie i kobieco - przede wszystkim podstawowa zasada - bądź sobą i nie rób niczego na siłe, to ma być miły wieczór przede wszystkim dla Ciebie.

- zasadniczo jednak powinny być to ubrania w których czujesz się jak milion dolarów - czyli odpadają poplamione rozciągnięte swetry i bezkształtne dresy.

- Noś coś, co sprawia, że czujesz się seksownie, kobieco i komfortowo

A poniżej kilka moich ulubionych pozycji, daj znać, która opcja spodobała Ci się najbardziej i dlaczego?

powodzenia

buziaki!

Marta


Wybór, w co się ubrać na pierwszą randkę, może być stresujący, ale ważne jest, aby założyć coś, w czym czujesz się komfortowo i pewnie[1][2].  Urocza para dżinsów, podkoszulek i trampki mogą być świetną opcją na randkę w ciągu dnia, a sukienka to klasyczny wybór na miłą kolację na mieście[1].  Wypolerowaną koszulę można połączyć z dżinsami lub spodniami, aby uzyskać wszechstronny i swobodny wygląd[2].


 Aby uzyskać bardziej wyrafinowany wygląd, świetnym rozwiązaniem może być kombinezon lub skórzane legginsy z długim topem i obcasami[3].  Obcisłe dżinsy z białą koszulką, skórzaną kurtką i botkami na obcasie mogą stworzyć klasyczny kobiecy wygląd z odrobiną pikanterii[3].  Mała czarna na szpilkach lub spódnica z topem i białe trampki też mogą być efektownym stylem[3].


 Wybierając strój, ważne jest, aby wziąć pod uwagę miejsce i aktywność randki.  Na przykład ładny top z bufiastymi rękawami i kolorowe klapki mogą ubrać ulubioną parę dżinsów na piknik lub kameralny wieczór w mieście[4].  Spódnica halka w połączeniu z gorsetową górą i sznurowanymi espadrylami może stworzyć stonowany, letni klimat[4].


 Ostatecznie najważniejszą rzeczą jest noszenie czegoś, w czym czujesz się jak najlepiej [4].  Dobieranie akcesoriów może być również kluczem do zachowania wierności stroju zgodnie z osobistym stylem[5].  Niezależnie od tego, czy chodzi o efektowną torbę, czy jasną biżuterię, dodanie osobistego akcentu może mieć ogromne znaczenie[5].


ENGLISH VERSION:

Choosing what to wear on a first date can be stressful, but it's important to wear something that makes you feel comfortable and confident[1][2]. A cute pair of jeans, a tank top, and sneakers can be a great option for a daytime date, while a dress is a classic choice for a nice dinner out[1]. A polished shirt can be paired with jeans or trousers for a versatile and effortless look[2]. 


For a more elevated look, a jumpsuit or leather leggings with a long top and heels can be a great option[3]. Skinny jeans with a white t-shirt, leather jacket, and heeled booties can create a classic feminine look with a little spice[3]. A little black dress with heels or a skirt with a top and white sneakers can also be a stunning style[3]. 


When choosing an outfit, it's important to consider the location and activity of the date. For example, a pretty puff-sleeve top and colorful mules can dress up a favorite pair of jeans for a picnic or a low-key night on the town[4]. A slip skirt paired with a bustier top and lace-up espadrilles can create a low-key, summery vibe[4]. 


Ultimately, the most important thing is to wear something that makes you feel like your best self[4]. Accessorizing can also be key to keeping an outfit true to your personal style[5]. Whether it's a statement bag or bright jewelry, adding a personal touch can make all the difference[5].Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger