Translate

Must have każdej zimy - Długi puchowy czarny płaszcz


Kiedy na dworze mróz i aż strach wyjść z domu pozostaje nam jedno - puchowa kurtka, puchowy płaszcz. Na szczęście moda już jakiś czas temu zrobiła ukłon w kierunku wygody i komfortu, stwarzając nam wiele ciekawych okazji do noszenia ulubionych cieplutkich kurtek, płaszczy lub futer.
Puchowy płaszcz warto mieć w swojej szafie ponieważ wygląda całkiem przyjemnie już nie wspominając nawet o komforcie i przyjemności jaki daje w te najzimniejsze dni roku.
We wcześniejszych postach wrzucaliśmy już inne inspiracje z ulic, pokazując jak pięknie można je stylizować nawet w wersji eleganckiej.
Ja bardzo długo nie mogłam się przekonać do ich wątpliwego stylu, aż kiedyś w Londynie, w metrze zauważyłam stylową i przepiękną ciemnoskórą dziewczynę, była ubrana zupełnie "in total black", czarny puchowy płaszcz, czarny, golf, spodnie, torebka jedynie od całości odbijały jej śnieżnobiałe zęby i białe adidasy, chyba model stan smith jeśli dobrze pamiętam :-) Od tego momentu sama zachciałam mieć taki w swojej szafie.

A jak jest u Was? Macie w swojej szafie takie cieplutkie pozycje, nosicie je?
Zdjęcia Agata Jesse Obiektywnie 

1 komentarz:

  1. Ciepły, puchowy płaszcz pasuje do wielu stylizacji i okazji! Zdecydowanie każda kobieta powinna mieć go w swojej garderobie. Szczególnie sprawdzi się na jesienno-zimową aurę.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger