Translate

Porady stylisty * granatowa marynarka w stylu Balmain inspiracje

Granatowa marynarka ze złotymi guzikami to bardzo ciekawa pozycja w garderobie i warto zainwestować w taki model nie tylko jeśli jesteś miłośniczką stylu preppy.
Świetnie sprawdzi się w stylizacjach smart casual ale i nie tylko. Ponadczasowy elegancki dodatek, który często wykorzystasz w codziennej stylizacji zawsze wtedy kiedy będziesz chciała wyglądać elegancko i profesjonalnie.
Poniżej kilka inspiracji jak ją stylizować na wiele sposobów. 

1 komentarz:

 1. Kilka porad ode mnie dotyczących budowania szafy minimalistycznej:
  Wybierz podstawowe, uniwersalne elementy garderoby - aby stworzyć minimalistyczną szafę, warto zacząć od wyboru kilku uniwersalnych elementów, takich jak biała koszula, jeansy, klasyczny płaszcz czy skórzana kurtka. Dzięki temu będziesz miał pewność, że zawsze będziesz miał coś do założenia.

  Wybierz kilka podstawowych kolorów - wybierz kilka podstawowych kolorów, które łatwo ze sobą łączą się, np. biel, szarość, czerni, granat. Pozwoli Ci to stworzyć wiele różnych kombinacji, a jednocześnie uniknąć nadmiaru elementów w różnych kolorach.

  Wybierz kilka akcesoriów - minimalistyczna szafa nie musi być pozbawiona akcesoriów. Wybierz kilka prostych dodatków, takich jak np. bransoletki, kolczyki, czy zegarek, które będą pasować do wielu różnych stylizacji.

  Ogranicz ilość ubrań - minimalistyczna szafa powinna być skromna i pozbawiona nadmiaru. Spory wybór minimalistycznych krojów ma w ofercie Mybasic https://mybasic.pl/info/fioletowe-ubrania

  Można przejrzeć je sobie na tej stronie.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger