Translate

Kombinezon

Wiosenne kolekcje obfitują w kombinezony w różnych kolorach i fasonach. Od sportowych, przez dziewczęce, ozdobione falbankami,po klasyczne, eleganckie - idealne na wieczorne wyjścia.
Wiele dziewczyn rezygnuje z tego fasonu ze względu na niepraktyczność, np. zdejmowanie wszystkiego podczas wizyty w łazience.
Z drugiej jednak strony kombinezony są niezwykle praktyczne, zabierając taki ciuszek na wakacje, możesz stworzyć wiele stylizacji na różne okazje. W ciągu dnia kombinezon możesz połączyć z trampkami, a na wieczór dodając np. duży naszyjnik i szpilki, stworzysz wieczorową kreację, która jednocześnie będzie wygodna. 
Jaka sylwetka najlepiej wygląda w kombinezonie? Moim zdaniem każda, należy wybrać jednak odpowiedni fason, który wyeksponuje atuty sylwetki, a zatuszuje ewentualne wady. 
W kombinezonie idealnie będą wyglądać osoby wysokie, z ładną linią ramion. 

Osobiście jestem zakochana w kombinezonach i poniżej mój ulubiony modelmam na sobie kombinezon BBernad
foto/ Grzegorz Wieczorek
Od sportowych, przez dziewczęce, zdobione falbankami, eleganckie o klasycznym kroju i kolorze, aż po dość ekstrawaganckie, odpowiednie na większe wyjście.

Więcej na: http://www.zeberka.pl/art/kombinezony-hit-sezonu-4182
Wiosenne i letnie kolekcje obfitują w kombinezony w różnym stylu, o bardzo rozmaitych fasonach. Od sportowych, przez dziewczęce, zdobione falbankami, eleganckie o klasycznym kroju i kolorze, aż po dość ekstrawaganckie, odpowiednie na większe wyjście.

Więcej na: http://www.zeberka.pl/art/kombinezony-hit-sezonu-4182

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger