Translate

Porady stylisty * 10 rzeczy, o których wiedzą stylowe kobiety


good tips, porady stylisty, poradnik, porady, inspiracje modowe, osobista stylistka, blog modowy,
Pewnie zastanawiałaś się jak to robią niektóre stylowe kobiety,  że zawsze wyglądają tak szykownie?
Cokolwiek założą, zawsze wyglądają efektownie ale bardzo naturalnie, jak by wcale nie musiały wkładać w to najmniejszego wysiłku ani zastanowienia? Oto jak one to robią;

1/ Doskonale znają swoją sylwetkę, co wygląda na nich dobrze a co źle, zawsze wiedzą co kupować i na co zwracać uwagę. Jeśli masz z tym problem chętnie Ci pomożemy! Wystarczy że skontaktujesz się z nami meilowo lub telefonicznie.

2/ Wiedzą że podstawą dobrej, stylowej i praktycznej garderoby to lista ponad-czasowych klasyków, które odpowiednio łączą ze sobą tworząc efektowne stylizacje. Stylowe kobiety inwestują w dobrej jakości ponadczasowe płaszcze, torebki, buty, zegarek, które będą mogły nosić wiele razy z dowolnymi rzeczami przez wiele lat.

3/ Tworzą cały zestaw od a do z, a na końcu wybierają 1 wyjątkową przykuwającą uwagę i podkreślającą look rzecz. np niebanalna torebka, ciekawe designerskie okulary, przykuwające uwagę buty etc

4/ Nigdy nie ubierają się od stóp do głów w produkty tej samej firmy, ani nie kopiują wzorów z modelek na wybiegu. Stylowe kobiety Świetnie wiedzą jak miksować stare z nowym, ciuchy z sieciówek z markowymi i unikatowymi rzeczami. Mieszają faktury materiałów, printy a także firmy.

5/ Styl nigdy nie zależy od pieniędzy! Pewnie że łatwiej stworzyć bajeczną i stylową garderobę jeśli ma się na koncie miliony, jednakże stylowe kobiety potrafią kupować rozsądnie. Kupują bardzo dobre jakościowo rzeczy, (aby wyglądały na bardzo drogie przy czym nie tracąc na to fortuny) łączą z tymi tańszymi, przy czym zestawiona całość tworzy luksusowy i wyjątkowy styl.

6/ Bardzo dobry wybór torebek i butów w garderobie ułatwia szybki i skuteczny pomysł na stylizacje.... wiele wyjątkowych stylizacji. Czasami ta sama sukienka z różnymi dodatkami tworzy wyjątkowe i zupełnie różne stylizacje.

7/ Stylowe kobiety nigdy nie podążają ślepo za aktualnymi trendami. Najczęściej zobaczysz stylową kobietę z klasyczną pikowaną czarną Chanel boy bag niż najgorętszą torbą sezonu. Oczywiście że czasami kupują najmodniejszy w danym sezonie płaszcz, ale będzie to płaszcz doskonałej jakości, który wielokrotnie zostanie wykorzystany w kolejnych sezonach.

8/ Dobra znajoma i pomysłowa krawcowa to konieczność, oprócz ulubionego fryzjera i kosmetyczki, stylowe kobiety mają swoją ukochaną krawcową, która pomaga im dopasować perfekcyjnie do ich figury rzeczy, które prosto ze sklepowej półki wymagają dopasowania, skrócenia, zmienienia etc .... Jak już znajdziesz taką, traktuj ją jak najlepszą przyjaciółkę.

9/ Akcesoria, akcesoria... zawsze narzucają wyjątkową biżuterie, szal, kapelusz ale z pomysłem i stylem.


10/ I ostatecznie stylowe kobiety bywają i lubią być nieperfekcyjne - wiedzą że codzienne życie to nie wybieg dla modelek czy pokaz mody, nie przebierają się tylko ubierają dla siebie - zawsze pozostając sobą.

11/ Stylowe kobiety mają swój charakterystyczny styl, drobiazg, który je charakteryzuje - ciekawa biżuteria, stylowe okulary, elegancka apaszka, ciekawa broszka, efektowny zegarek...

Podzielcie się jakie są wasze ikony mody, jakie jeszcze inspirujące sztuczki znacie?
Co o tym myślicie?

2 komentarze:

  1. Dla kobiet takie porady na pewno są bardzo istotne, bo można skorzystać z propozycji osób, które są ekspertami w danej dziedzinie. Kobiety też bardzo często wymieniają się pomiędzy sobą różnymi poradami, dlatego zwróćcie uwagę na stronę https://kobietadoskonala.pl/ . Tam możecie się wiele dowiedzieć odnośnie różnych dziedzin życia, jak i oczywiście mody.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger