Translate

Czytadła na długie jesienne wieczoryCoraz chłodniejsze, szare i deszczowe dni nie zachęcają do wychodzenia z domu. Ale zamiast się smucić, pomyślmy sobie tak: jesień to doskonały czas na nadrobienie zaległości w czytaniu! Dziś mamy więc dla Was listę kilku powieści z różnych gatunków, które wciągną Was w długie jesienne wieczory. Poznajcie nasz wybór najciekawszych książkowych premier października.Początek
Dan Brown

Światowej sławy pisarz w roli głównego bohatera swojej najnowszej powieści ponownie obsadził Roberta Landona, specjalistę od symboli. Tym razem profesor próbuje odkryć  sekret jednego ze swoich pierwszych studentów, który twierdzi, że zna odpowiedź na pytanie o istotę naszej egzystencji.
Idealne życie
M. Kent

Perfekcyjna: za taką uważa codzienność pary wychowującej trójkę dzieci główna bohaterka, która dokładnie przygląda się życiu niezdającej sobie z tego sprawy rodziny. Okazuje się, że ich życie znacznie odbiega od ideału. W końcu, jak podpowiada okładka, „piękni ludzie skrywają najbrzydsze sekrety”. Czytelnicy uznają ten thriller za trzymający w napięciu, jego akcję za wartą, a zakończenie za zaskakujące.


Sekret, którego nie zdradzę
T. Gerritsen

Najnowszy thriller faworytki gatunku, Tess Gerritsen, to kolejne wyzwania dla kobiecego duetu Razzoli & Isles. Tym razem znane z innych powieści autorki detektyw i lekarka sądowa muszą rozwikłać sprawę wyjątkowo okrutnego zabójstwa producentki popularnych horrorów. Widok ofiary łudząco przypomina kadry z wychodzących spod jej ręki filmów. 

 

Najlepszy powód, by żyć
 A. Docher

Książka opowiada historię nastoletniej Dominiki, która w wyniku wypadku została podpalona przez swego ojca i przez lata zmaga się ze skutkami tego tragicznego wydarzenia. Gdy kolejny raz trafia do szpitala, na jej drodze staje pewien młody doktor, a jakiś czas później, jego młodszy brat. Choć sytuacja komplikuje się, nowi mężczyźni w życiu dziewczyny sprawiają, że ponownie zyskuje siłę, by walczyć o swoje życie. 


Trzymaj się, Mańka!
 M. Kalicińska

Marianna to zwyczajna kobieta w średnim wieku. Niedawna śmierć siostry, zalane mieszkanie i trudna do zaakceptowania nowa miłość ojca nie stanowią wesołej codzienności. Ta zmienia się jednak, gdy kobieta przyjmuje od dawnego znajomego zaproszenie do Korei Południowej. Bliska nam wszystkim bohaterka uczy się (a zarazem czytelniczki!) szczęścia od poznanych w podróży kobiet.


A co Wam ostatnio wpadło w ręce? Koniecznie podzielcie się książkami, po które,  Waszym zdaniem, warto sięgnąć tej jesieni!

photos via: theodysseyonline.com, tendances-de-mode.com, jomalone.co.uk, careergirldaily.com,Instagram.com/bookmyth, alexandani.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger