Porady stylisty * Jak wyglądać modnie i stylowo zimą? Ponad 30 inspiracji


Temperatury nieubłaganie spadają. Nic dziwnego za rogiem już grudzień. Przeraża Cię myśl o nadchodzącym zimnie i śniegu, a z nimi koniecznością wyciągnięcia z szafy puchówki? Niepotrzebnie! Okazuje się, że mamy dla niej wiele alternatyw, a i ona sama w tym sezonie jest bardzo modna. 
Poniżej znajdziesz mnóstwo podpowiedzi, jak modnie i stylowo ubierać się w najbliższe miesiące.


FUTRZANE DODATKI


 SWETER Z CIEKAWYM SPLOTEM


NA CEBULKĘ


JASNY TOTAL LOOK

 OKRYCIE Z WZORAMI


BARWNE FUTRO


STYLOWA PUCHÓWKA


KOZAKI ZA KOLANO


MODNY KOŻUCHOVERSIZE

 
FUTRZANA KAMIZELKA


PASTELE


CIEPŁA CZAPKA Z POMPONEM


MOCNY KOLOR

PELERYNA


photos via: extrapetite.com, mihabalan.com, wendyslookbook.com, somethingnavy.com, styledumonde.com, thevivaluxury.com, fashionjackson.com, the-atlantic-pacific.com, thevivaluxury.com, nadaadelle.com,  junesixtyfive.com, postolatieva.com, miamiamine.com, laceandlocks.com, vogue.fr, fadelamecheri.com, lezbabiolesdezoe.com


3 komentarze:

  1. To niedobrze :) trzeba zadbac o dodatki :) teraz cieplutkie super cieple kurtki puchowe sa modne - wytarczy tylko efektownie dodac akcesoria :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Całkiem niedawno czytałam w https://e-szafa.pl/wraca-moda-na-meskie-czapki-i-kapelusze-zobacz-hity-tego-sezonu/ że to właśnie czapki i kapelusze wracają do łask i moim zdaniem one będą zdobywały wszystkie stylizacje. Tym bardziej, że przecież one zawsze były chętnie noszone i moim zdaniem będą jeszcze przez długi czas.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger