Porady stylisty * Teddy bear coat: jak go nosić?


Tzw. teddy bear coat podbił serca fashionistek i tej jesieni jest jednym z najgorętszych trendów. Ciepły, miękki, wygodny... nic dziwnego, że go pokochały!


Trzeba jednak przyznać, że wygląda dość oryginalnie i to, jak go wystylizować, może budzić w niewprawionych w modowych bojach osobach nie lada wątpliwości. Uszyty jest z nietypowego materiału, najczęściej w mocnym, brunatnym kolorze. Misiowy płaszcz sam „robi” cały look. Najbezpieczniej więc dobierać do niego prostą resztę stroju. Jeśli boisz się, że możesz wyglądać w nim na „przebraną”, postaw na ubrania i dodatki w neutralnych kolorach. Czerń zawsze się sprawdzi.


Ryzyko stworzenia groteskowej stylizacji spadnie, jeśli zrezygnujesz z koloru charakterystycznego dla pluszowej zabawki i wybierzesz bardziej uniwersalny, jak czerń lub granat. Jeśli jesteś zwolenniczką dziewczęcych stylizacji, skuś się na płaszcz w odcieniu ecru czy pastelowego różu. 


Masz ochotę na wykreowanie bardziej widowiskowej stylizacji? Postaw na oversize. Ulica nosi teddy bear coat luźno i nonszalanco. 


Co myślicie o tym trendzie? Miałybyście ochotę go wypróbować?


photos via: stockholm-streetstyle.com, whowhatwear.co.uk, collagevintage.com, theheartsdlite.com, thevanillawoods.com, instyle.com, fashiion-gone-rouge.tumbler.com, mediamarmalade.com, lisaplace.se, adashoffash.com, instagram.com/mvb, theyallhateus.com, fashion-landscape.com, kayture.com, rodeo.net, whatoliviadid.com, fashionjackson.com, larisacostea.com, homemadebanana.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger