Hello Monday: Aplikacje zabieganej business womanEvernote
Najbardziej znany program wspomagający organizację. Pozwala tworzyć zaawansowane notatki (także z tabelami czy wykresami!), a później grupować je i porządkować. 

Google Calendar
Popularny za sprawą  powszechności usług Google, ale przez wielu uznany też za rzeczywiście najlepszy i najskuteczniejszy organizer. Ciekawą funkcją jest Google Goals, w ramach której wpisujemy nasz nowy cel/projekt wraz z czasem, jaki chcemy na niego poświęcić i częstotliwością, a Google sam szuka terminów i wpisuje je do kalendarza.

Springpad
Służy do robienia notatek i list zadań, które potem można zaznaczyć, jako wykonane. Wersja mobilna pozwala też na szukanie atrakcji w pobliżu czy skanowanie kodów kreskowych.

AnyDo
Aplikacja umożliwia tworzenie zadań i grupowanie ich. Można dodać do nich notatki, alerty, załączniki. Co ciekawe, zadania można rozdzielać pomiędzy osoby z listy kontaktów. AnyDo sprawnie współpracuje też z innymi funkcjami telefonu, np. sam sugeruje imiona po wpisaniu polecenia Zadzwonić do.

Timeneye 
Ta aplikacja odlicza czas, jaki zajmuje nam wykonanie danego zadania. Świetny sposób na uświadomienie sobie, że dana czynność może zająć nam mniej czasu, niż faktycznie na nią poświęcamy, np. przeglądając w tym samym czasie Instagrama czy portale informacyjne. 

Pomotodo
Tak nazywa się wtyczka do przeglądarki Chrome, która umożliwia i usprawnia pracę przez stosowanie techniki Pomodoro: cyklów pracy przez 25 minut przeplatanych 5-minutowymi przerwami. 

A Wy macie jakieś sprawdzone aplikacje ułatwiające organizację czasu, pracy i życia? 

photo: strawberrysqueeze.co.uk

1 komentarz:

  1. Używam Nirvanę co do ogólnej organizacji. Google calendar czasem, a Pomotodo warte jest uwagi - nie znałam do tej pory.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger