Translate

Hello Monday in Lavender Mood

Obecny czas zmusił nas do refleksji nad swoim życiem nad swoją pracą - przeniósł nas w zasadzie zupełnie do Home Office (przynajmniej przeważającej liczby z nas). Czy tego chciałyśmy czy nie. Ważne w tym wszystkim to skoncentrować się na możliwościach jakie nam dano, pomyśleć o swoich pasjach o hobby. NIektóre ścieżki się zamykają ale otwierają się zupełnie nowe dające wiele ciekawych możliwości!

Tak na szybko przygotowałam dla Was krótki przewodnik efektywności pracy w domu! Jakie są Wasze propozycje, sprawdzone metody?

ściskam serdecznie i inspirująco - jak zawsze od wielu lat #HelloMonday z Novamoda
marta1/ pozytywna motywacja
Może być to ulubiona postać, ulobione motto - od rana zanim wstajesz z łóżka pomyśl o dobrych rzeczqch, pozytywnym nastawieniu i samopoczuciu. Pomyśl o wszystkim co cie dobrze nastroi na cały dzieñ2/ lista spraw do załatwienia na ten dzieñ lub na cały tydzieñ! Ale spisz to na jednej kartce! Warto taka liste sporzadzić już w niedziele wieczorem
3/ przygotuj sobie swój dziennik inspiracji


4/ zaparz ulubiona kawe lub pobudzajacy napój np zielona herbata, jerba mate?!


5/ ubierz się! Nawet jak nie masz planu wyjścia z domu tego dnia załóż coś ładnego, coś w czym będziesz się czuła dobrze i wygodnie! tylko nie siedź w  piżamie - to bardzo obniżaŹródła;

2 komentarze:

  1. Bardzo fajnie kolorystycznie dobrany sweterek do torebki. A moze torebka do sweterka :) Sama zima preferuje raczej monochromatyczne odcienie, biel, czerń oraz szarosć. Za to latem uwielbiam kolory. Na dniach planowałam sobie kupić coś zupełnie nowego i kto wie? Może postawię właśnie na taki liliowy odcień?

    W sumie dawno już nie miałam niczego w tym właśnie kolorze :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny, choć chyba nie do końca popularny kobiecy kolor, a szkoda.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger