Colourfully and cosy: jak nosić i łączyć ze sobą kolory w zimowych stylizacjach

 Zima to czas, kiedy dominują ciemne kolory, takie jak czerń, granat, szarość czy bordo. Jednak nie oznacza to, że nie można w tym sezonie nosić innych, bardziej wyrazistych intensywnych kolorów. Wręcz przeciwnie, odpowiednio zestawione kolory mogą dodać stylizacji świeżości i wyrazu a przede wszystkim słońca i energii w tych ciemnych i szarych miesiącach.

Jak łączyć kolory zimą?

Istnieje wiele sposobów na łączenie kolorów zimą. Można postawić na klasyczne połączenia, takie jak czerń z bielą lub granat z czerwienią. Można też spróbować czegoś bardziej odważnego, na przykład łącząc ze sobą różne odcienie skrajnych kolorów; np granatu, zieleni lub żółci.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w łączeniu kolorów zimą:

  • Zacznij od podstaw. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z łączeniem kolorów, zacznij od klasycznych połączeń, które zawsze wyglądają dobrze.
  • Uwzględnij swój typ urody. Kolory mogą podkreślać lub tuszować pewne cechy urody. Jeśli nie wiesz, jakie kolory Ci pasują, sięgnij po paletę kolorystyczną (lub kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej http://blog.novamoda.pl/search/max-results=8?q=++++Analiza)
  • Nie bój się eksperymentować. Najlepszy sposób na poznanie swoich preferencji to próbowanie różnych połączeń.
  • Spróbuj najpierw od łączenia ze sobą kolorów chłodnych z chłodnymi oraz ciepłych z ciepłymi. Kolejny punkt w sprawnej strategii łączenia kolorów ze sobą to ich nasycenie (tutaj możesz mieszać 1 barwę w różnych nasyceniach; połącz ze sobą ubrania w intensywnych i pastelowych tonach tego samego koloru.
Niekwestionowaną Królową perfekcyjnego łączenia odważnych stylizacji; różnych barw i print Mixing jest Blair Eadie z bloga AtlanticPacific.com.

Już niedługo przygotuje dla Was osobny post na temat jak dobrze łączyć ze sobą różne kolory.
W razie pytań oczywiście chętnie pomogę, 
Buziaki, Marta

Photos Viva: AtlanticPacific.blogspot.com, @street_style_stockholm, GittaBanko.com, StyleDuMonde.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger