Translate

Porady stylisty * Jak stylizować klasyczny beżowy trencz


Klasyczny beżowy trencz to jedna z tych rzeczy, które wymieniane są wśród ubrań, które każda z nas powinna mieć w swojej szafie. Jako lekki, bardzo kobiecy i utrzymany w jasnej kolorystyce kojarzy się przede wszystkim z wiosną. Wiele kobiet nosi go jednak także wczesną jesienią i my, jako zwolenniczki garderób kapsułowych, też do tego zachęcamy.


Jeśli chcesz, by klasyczny, beżowy, cienki płaszczyk dobrze prezentował się jesienią, dobieraj do niego typową dla tej pory roku resztę: ciepłe swetry, długie szale, szalenie modny w tym roku beret albo po prostu cienką, bawełnianą czapkę typu beanie, kozaki. Materiały? Wełniany sweter, zamszowe buty, skórzane spodnie. Nie zapominaj o jesiennej kolorystyce! Wybieraj odcienie khaki, burgundu, granatu czy ciemnego brązu.

Mamy dla Was kilka łatwych, ale niebanalnych, inspirowanych ulicą rozwiązań, które pomogą Wam to osiągnąć.

Golf robi robotę
Narzuć trencz na górę z zakrytą szyją: bluzkę z cienkim golfem przylegającym do ciała czy gruby, ciepły sweter szeroko i masywnie zakończony u góry. Tym razem nie owijaj szyi chustą lub szalem. Niech to golf gra pierwsze skrzypce. 

Nonszalancja przede wszystkim
Trzy razy podwiń mankiety płaszcza, a na nie wywiń kryjące się pod spodem rękawy swetra czy bluzki. Trencz noś rozpięty, a spod jego połów niech wyłaniają się wewnętrzne warstwy Twojej stylizacji „na cebulkę”.


Skórzana kurtka pod spodem + rękawy podwinięte do łokci
Niech spod trencza wyłoni się skóra, materiał, który projektanci szczególnie często używają właśnie w kolekcjach przeznaczonych na jesień. Look z pazurem, ale jednak, za sprawą beżowego płaszcza, nadal bardzo kobiecy.Jesienny szal
Noś swój klasyczny płaszcz w towarzystwie typowo dla tej pory roku szala: grubszego, dłuższego, owiniętego kilka razy wokół szyi. Dzięki temu stworzysz prawdziwie jesienną stylizację, bo przecież sam beżowy trencz kojarzy się także z wiosną. 


Zobaczcie jak klasyczny beżowy trencz nosi ulica: 
photos via: vogue.fr, sayyes.com, modeville.com, rockandfiocc.com, theyallhateus.com, tuulavintage.com, miamiamine.com, thegirlfrompanama.com, lovelyluciano.com, theruecollective.com, fashionedchic.com, 9to5chic.com, thefashioncuisine.com, luiseroe.com, sazan.me, postolatieva.com, johanaeo.se, lydiaelissemillen.com, stylista.no, studdedrose.tumblr.com, elle.com, the-atlantic-pacific.com,notyourstandard.com

1 komentarz:

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger