Porady stylisty: Walentynki * Modowe inspiracje na Święto Zakochanych

photo: voguehaus.com

Wielkimi krokami zbliża się Święto Zakochanych. Tym razem możliwości świętowania mamy bardziej ograniczone niż zwykle. Nie wybierzemy się do kina, restauracji czy hotelu. Ale może w tych niecodziennych okolicznościach warto tym bardziej celebrować miłość, bliskość i więź? W końcu to one najbardziej pomogły nam przetrwać miesiące kwarantanny i obostrzeń. Po wielu dniach spędzonych w dresie i piżamie podczas home office i leniwych weekendów, warto wykorzystać Walentynki do tego, by znów zaangażować się w tworzenie stylizacji i pobawić się modą.

Nie zapominajcie, że w domu też można się świetnie bawić. Jeśli szukacie inspiracji, koniecznie zajrzyjcie do naszego wpisu Domowe randki. 25 pomysłów na romantyczne chwile bez wychodzenia z domu. Przypominamy, że Walentynki przypadają w niedzielę! Zaplanujcie nie wieczór, a cały dzień romantycznych uniesień! 

A poniżej zebrałyśmy garść inspiracji na walentynkowe stylizacje. Oczywiście z przewagą zmysłowej czerwieni, tak jak na tę okazję lubicie najbardziej.

       

photos: voguehaus.com, redsolesandredwine.com,modeandthecity.net, lombardandfifth.com, mimiikonn.com, looklovelyliving.com, emmasedition.com, stylishpetite.com, twistmepretty.com, styledsnapshots.com, extrapetite.com, styleyorsenses.com, stylecharades.com, thedaintydarling.com, elleapparellblog.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Novamoda Style , Blogger